Rimorkio/Trailer

Shitet nga: shop Sot 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Rimorkio
Shitet rimorikio/trailer 2 akse, viti i prodhimit 2013.
Rimorkio eshte e paperdorur fare nuk asnje shenje ,gomat i ka te reja 10/10
Gjatesia 1.90m
Gjersia 1.20m
Kapaciteti mbajtes 2ton
Kapaciteti bosh 250kg
Eshte me letra regjistruara
I diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim