Kamion Renault

14 700 EUR

Shitet nga: Raimond 03 Pri 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Renault magnum 480 viti prodhimit 2002 euro 3 kambio mekanike goma 315/70 te reja me karel ulet ngrihet dhe timon.
Leaflet
Në fillim