Kamion Renault

10 800 EUR

12 000 EUR

Shitet nga: Aleksander 10 Qer 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet kamioni Renault 18 ton ...gjatesia e kamionit eshte 13 metra ...10 metra i thelle lartesia 2e 90 gjeresia 2 e 40 eshte pjesa e ngarkimit pesha mbajtese deri ne 10 ton.....Kamioni eshte me 2 Akse ...jane bere te gjitha sherbimet e nevojshme qe nga gomat jasteket eshte i gatshem per cdo lloj prove....brenda gabina me kondicioner me krevat per shoferin dhe me soba ne gjendje pushimi ...Kamioni eshte Renault viti 2006 me dokumenta shqipetare ...shitet per arsye falimentimi te firmes
Aleksander
0698888088
Leaflet
Në fillim