🛑KARROTREC ME PLATFORM 5.10 OKAZION!!!🛑

6 990 EUR

8 500 EUR

Shitet nga: adi Dje 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
SHITET KARROTREC NISAN TRADE VITI 96 PEDAN HIDRAULIKE 5.10 ME 2.12 ORGANELLO ELEKTRIKE 12.000LBS ME 2 PULTE WI-FI DHE KABULL MANUAL 5 MARSHE DOPIO GOM PESHA E LEJUAR NE LEJE ESHT 1600KG
PER CDO INFO CEL:0682003031👈👈👈👈
🛑CMIMI 8500 EURO PAK I DISKUTUSHEM..🛑
Leaflet
Në fillim