Isuzu NPR

0 LEK

Shitet nga: Edi 04 Pri 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Isuzu NPR e ardhur e qeskes nga Italia ka vetem 49.000 mij km me kondicjoner dhe xhama elektrik makina eshte e vitit 2006 me motorr 300 turbo
Leaflet
Në fillim