Transpalet manual BT LHM prodhim Italian

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: PIK INDUSTRY Sh.p.k. 29 Tet 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
-I vetmi ekskluziv me 99vjet garanci ne shasi dhe 5vjet garanci ne krik dhe timon.
—Shasia robuste dhe e lehte, me saldime robot dhe lyerje me pluhur, me guzhineta presioni te grasatueshem e bejne kete mjet vertet rezistent ne kohe (99vjet garanci nga prodhuesi)
—Krik QUIK per ngritje te shpejte, timon material polimerik me rezistence te larte dhe sistem kontroll ulje, e bejne kete mjet jo vetem te shpejte ne manovra por edhe shume te lehte per manovratorin.
—Pika grasatimi ne cdo nyje, e bejne kete mjet te jete jo vetem shume te lehte ne perdorim por edhe nje jetegjatesi pa limit.
Pik Industry, Distributor dhe asistence i Licensuar per Shqiperi, Kosove dhe Maqedoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim