Rrampa ngarkim/shkarkim.

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: PIK INDUSTRY Sh.p.k. 29 Tet 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 3 460 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

770 EUR

Komuna: Lushnjë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Rrampa per ngarkim shkarkim pesha te renda, lehteson dhe pershpejton te gjitha llojet e operacionve logjistike.
Pesha mbartese 5000kg.
Krijon nivelim nga objekti te kamioni i cdo lloj lartesie. Kapje e thjeshte ballore ne objekt ekzistues ose te ri, me shine spostimi majtas/djathtas ne rast mos perdorimi apo kalimi nga nje kamion ne tjetrin pa levizur kamionat. Me leve me amortizator ndihmes per zhvendosje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim