Kamiocina ne gjendje mjaf te mire

0 LEK

Shitet nga: Emrah 24 Mar 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet kamiocina ne gjendje mjaf te mire. Gomat tash jan ven te reja po ashtu dhe homortizatoret. Eshte majtur mjaft mire. Nqs interesohet kush per cmimin eshte mjaft I arsyeshem telefononi ne nr e tel.+355 69 374 0986
Leaflet
Në fillim