Ldv Maxus

15 000 EUR

Shitet nga: Luan 23 Mar 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Shitet makina Ldv Maxus eshte ne gjendje shum te mir si xhenerike dhe motorike ...Shitet per arsye mosperdorimi...0686374334 Cmimi 15000 euro i Diskutueshem
Leaflet
Në fillim