Eskavatore Kamione

Shitet nga: BK Dje 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Caterpillar
kemi eskavatore te ndryshem
liebherr, cat, jcb, betonjere,
Kamione dhe shume mjete te ndryshme
ndodhemi ne maminas
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim