Caterpillar

9 000 EUR

Shitet nga: Albi 24 Maj 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Caterpillar 973 1998 dhe caterpillar 943
Ne gjendje shume te mira pune
Caterpillar 973->14000€
Caterpillar 943-> 9000€
Mjetet ndodhen ne itali
Leaflet
Në fillim