Kamjon MAN diesel 6/6

20 000 EUR

Shitet nga: flori 24 Mar 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Shitet kamjoni MAN 3 aks kamjoni eshte ne gjendje motorike dhe xhenerike shm tmire kamjoni eshte 6/6 me goma piloti para me dekumenta te regullta deri ne dhjetore me goma te reja kazani 16 mtrk..
Leaflet
Në fillim