Shitet citybus

7 500 EUR

Shitet nga: Xxx 19 Nën 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet citybusi Man ((469 NM 223)) i vitit 2000 shum i mirë dhe i ruajtur ne gjendje te rregullt i ardhur nga Zvicrra qe 3 vite shum pak i perdorur ne Kosovë
●●BUSI POSEDON●●
Motorr 6800 kubik 220ps
Miniaq automatik
Klim me rrymë,Vebasto
25 karrika+40këmbe
Radio Cd Bloutoth
Interie te paster dhe te ruajtur

Qmimi i busit 7500euro
Per me shum info kontaktoni ne 045512408 ose viber +38345512408
Leaflet
Në fillim