Man 10.153

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: ERMIAL TRUCKS SHPK Dje 12:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 26 530 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 900 EUR

Komuna: Lushnjë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Man 10.153 i vitit 2001
Ne gjendje shume te mire
Me porte hidraulike
I zhdoganuar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim