Kamion Man

25 000 EUR

Shitet nga: Deja Vu 29 Mar 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Kamion Man T32 19464 Koke+terheqesh, viti i prodhimit 2000, makina eshte ne gjendje perfekte, te gjitha serviset i jane bere te MAN dhe ka liber sherbimesh dhe faturat. Gomat i ka te reja ne Dhjetor 2015. Makina ka Turbine te re, bllok kamje i ri,kompresori eshte i ri si dhe i eshte bere nderim vaje per hidraulik+kamje. Makina shitet baske me rimorkion tip Mierling qe eshe e gjitha Alumin+disqe alumini, pesha totale e makines eshte koke+trajler veteshkarkues eshte 13.150 kg. Bllokazhi+retader eshte ne gjendje optimlae. Makina eshte me certifikate pronesie dhe nuk eshte peng ne ndonje bank.
Leaflet
Në fillim