Okazjon astra 4x4

0 LEK

Shitet nga: Alban 27 Jan 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet kamjon astra 4x4 i 87 vetshkarkues me vinxh pm 170 me organello me 4 dalje hidraulike 1 mekanike te 4 komet hidraulike hapje mbyllje vinxhi esht shum i fuqishem dhe i shpejt !!!! Shitet me ose pa vinxh super cmim !!!!
Leaflet
Në fillim