fIAT IVECO VET SHKARKUESE, VITI 1989.

5 000 EUR

Shitet nga: HAMIT 23 Mar 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj

Leaflet
KAMIONI ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE, ME TE GJITHA SHERBIMET E BERA. NE DISPOZICIONE PER CDO LLOJ PROVE E PER TA PAR.
KAMIONI ESHT VET SHKARKUES NE TRE KRAHET, KAZANI ESHT I GJAT 4.60, I GJER 1.49 DHE I THELL 60. PER INFORMACIONE KONTAKTONI NE TELEFON.
HAMIT
0682919138

Viber:
JO

Skype:
JO

WhatsApp:
JO
Leaflet
Në fillim