Iveco magirus

Shitet nga: Aldi 17 Nën 00:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 14 390 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Magirus
Shes iveco magirus 4x4 vetshkarkues ne gjendje pune pa dokumenta te prera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim