kamion 2 aks me vinc iveco 400E34

16 000 EUR

Shitet nga: Kliton 19 Shk 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
kamion 2 aks me vinc iveco 400E34
vinc EFFER 3100 KG
tek diferencial
me vinc cmimi 16000 euro
se shesim dhe pa vinc
cmimi 12000 euro
Adresa; Autostrada Tirane - Durres Maminas
Leaflet
Në fillim