Shitet iveko(U shit faleminderit)

100 EUR

Shitet nga: Zeneli 04 Mar 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
(U SHIT)Shitet iveko eurokargo.100 E 17.
Viti 2001.me 6 marrshe.Turbo interkuler.me vinç .dy dalje hidraulike dhe nje mekanike.vetshkarkuese ne tre anet.
E sapo targuar.me pak kilometra.kazani 360×220 cm.4.5 ton peshe mbajtese.
Leaflet
Në fillim