Iveco turbo daily

5 200 EUR

Shitet nga: Iveco 23 Mar 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 23 380 LEK / muaj

Shitet Iveco turbo daily,veteshkarukese dhe me vinç,vinçi me kapacitet 1,5t,makina Eshte me letra te paguara deri me shkurt 2017,kapaciteti I makines 3,5t,ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike.
Leaflet
Në fillim