Iveco

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: ERMIAL TRUCKS SHPK Dje 12:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 15 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Lushnjë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Iveco 23-280 e zhdoganuar dhe e patarguar , shasi , ka te montuar reduktor dhe pompe per vinç dhe kazan , gjendja shume e mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim