FIAT IVECO VET SHKARKUESE NE TE 3 KRAHET, 1989

5 000 EUR

Shitet nga: HAMIT 22 Mar 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj

KAMIONI ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE, E MBAJTUR SHUM MIRE ME TE GJITHA SHERBIMET E BERA. SKA PROBLEME. ESHT VET SHKARKUESE NE TE 3 KRAHET, KAZANI ESHT I GJAT 4.+60, I GJERE 2.49, I THELL 60. PER INFORMACIONE, PER TA PAR DHE TA PROVUAR KONTAKTONI NE TELEFON.
Leaflet
Në fillim