Shitet Iveco 98

Shitet nga: Ronaldo 14 Pri 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Shitet iveco e 98 naft 2.8 ne gjendje shum te mir si nga ana xhenerike ashtu dhe mekanike pra disa muajsh i kemi ber sherbime nderim vaji rrip fazature frena te reja me tonazh 3.5 makina esht ndricime anesore si dhe ndricim anesor nga lart me xhama elektrik cemimi i diskutushem bejm dhe nderim me ndonje autovetur cemimi 4000 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim