DAF 105 410 -08

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: ERMIAL TRUCKS SHPK 16 Nën 12:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

16 500 EUR

Komuna: Lushnjë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: DAF Trucks
Modeli: XF
Shes DAF 105 410 ne gjendje te shkelqyer me 560.000 km . EURO 5 .Me sarbatorin AD BLUE me kondisionier me frigorifer ,MANUALE ,
Per me sjume telefononi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim