Terrna caterpillar 432D viti 2004

29 000 EUR

Shitet nga: Zylfi 12 Maj 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Shitet, Terrna Caterpillar 432D viti 2004 , ne gjendje shum te mire motorrike, ore pune nuk ka shum, goma 70% me 3 kova , me hapje me zgjatje , dhe me impjant matrapiku per me shum kontaktoni ne numrin me poshte cmimi i diskutueshem !!
Leaflet
Në fillim