Publikuar: Qer 25 2022 04:15

SHITET SPRINTER 412 VITI 1999 me taksa der 22 12 2022

EUR

EUR
Publikuar: Qer 25 04:15
Shikime: 2104
Shitet kamjonqin sprinter viti 1999 me taksa deri ne dhjetor letra tjera nuk ka esht me teograf 4.6 tonazhi ne gjnje te mir motorrike dhe gjenrike motorr 5 pistnsh 2.9 shum i fuqishem 5900 euroi pa dikutushem per qmim tjeter mos merni 4999 euro0683303330
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione