Publikuar: Sht 20 2018 01:16

Shitet fadroma

Publikuar: Sht 20 01:16
Shikime: 210
Shitet fadrone caterpillar 910 , ne gjendje perfekte pune , kova 1 m3 , shitet sepse mbyllet aktiviteti , 4x4, dhe gomat te katerta njesoj , mundesi nderrime me makin , cmim i diskutueshem
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione