Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 28 2022 06:43

Minieskavator BOBCAT 334 shitet OKAZION

Publikuar: Qer 28 06:43
Shikime: 1767
GJENDJE➡️ shitet Minieskavator BOBCAT 334, viti 2000, 3.8ton, motorr Kubota, 4 pitona nafte, 4350 ore pune, me kolorifer, ka 2 kova, ne gjendje shum te mir.

Cmimi:
Përshkrimi i linkut

Shitje Makinerish

Shitje & Blerje Makineri Ngarkuese Terheqese dhe Pajisje te tjera Ndertimi

Instagram: Makinerindertimi.al
Facebook: Makineri Ndertimi ALB
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Shitje & Blerje Makineri Ngarkuese Terheqese dhe Pajisje te tjera Ndertimi

Instagram: Makinerindertimi.al
Facebook: Makineri Ndertimi ALB

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione