Publikuar: Pri 20 2022 09:13

Matrapik/ Çekiç per Mini Eskavator

EUR

Publikuar: Pri 20 09:13
Shikime: 232
Shitet Matrapik / Çekiç per Mini Eskavator , përshtatshëm per Eskavatora nga 3.5 - 6 Ton.
Matrapiku esht ne gjendje shum te mir , dhe shitet per arsye mos perdorimi .
I Diskutushem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
232
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 6380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0685496166

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione