Cimas

0 LEK

Shitet nga: kristi 24 Mar 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Kemi per te shitur nje fadrom cimas, motorr Fiat. Motorri I ka te sapo nderruera vaj filtra. Gjithashtu vaji hidroulik eshte I nderruar komplet. Koven prepara e ka me hapje. Ka dhe kov 40 cm.
Leaflet
Në fillim