Publikuar: Jan 23 2023 10:16

Shitet Grejder

EUR

Publikuar: Jan 23 10:16
Shikime: 98
Marka: MBU
Viti: 1986

Importuar nga Gjermania
Grejderi eshte perdorur vetem per tenderat e kompanise tone dhe nuk eshte dhene me qera ne kompani te tjera.

0674019588
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
98
0674019588

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione