Publikuar: Maj 05 2021 09:50

minieskavator i shkelqyer komatsu super minibagger komatsu p

Publikuar: Maj 05 09:50
Shikime: 284
shitet eskavator i shkelqyer i sapo ardhur ne gjendje te shkelqyer viti 2009 me nje kove me zinxhir hekuri me veshje gome gjendja shum e mire munt te behet prove ne. cdo koha makina gjindet ne maqedoni qyteti i struges 10 min nga cafthana makina sapo ka ardhur nuk ka punuar ne maqedoni jemi firme ju bejm eksport menjeher dhe ju percjellin deri ne cafthane
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione