ESKAVATOR HUTTER 6,5 ton makine e shkelqyer

0 EUR

Shitet nga: ledion trans 26 Jan 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
SHITET ESKAVATOR MARKA HUTTER IHI 50 g pesha 6.5 ton me motor shum ekonomik isuzu 4 piston gjendja hidraulike si e re ska atori sspo ka ardh nga zvicra esht ber servis total ne spinota pistona hidraulik zingjiret i ja te reja vaji motori vaji hidrauliku me gjith filtrat total 3000 euro eskavatori shitet me tre kova nje 80 cm nje planirur me piston dhe nhe per kanal 45 cm disponon td gjitha letrat per eksport ndodhemi ne maqedoni qyteti struges munt te thirni viber watsap etjet 0038971911701
ledion trans
0038971911701
Leaflet
Në fillim