JCB CASE

0 EUR

Shitet nga: klajdi 30 Pri 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Mirditë
shitet CASE ne gjendje te mire .viti i prodhimit 1991 pa dokumente . kova e perparme me hapje . biga mbrapa me shtrirje ka dhe nje kove te pasme rezerve . (PA DOKUMENTE)
1)- motor KUMINS
2)- 4 pistona + turbo
3)- konsumi 7-8 lit/ore ne pune
4)- shitet pa dokumente
5)- cmimi 8600 euro ( i diskutueshem )
6)- Lini Vetem mesazh WhatsApp
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione