VOLVO BETON POMPA

Shitet nga: Cerepiauto 12 Nën 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Makina : Makina ndërtimi
Volvo beton pompa 28 metra 10mq gjendja perfekt
Presim dhe oferta
Per cdo informacion kontaktoni
+355692094142
+393277866293 PIRO
+393406233209 MINELLA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim