Vinc. .pompa banane te reja 30 lit 60 lit 85 lit

Shitet nga: FASSI GRU ALBANIA Dje 06:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Makina : Makina ndërtimi
Tek ne do gjeni gjithcka qe ka lidhje me sistemet hidhaulike shpernasrsa te cilesis EU basshkus vaji pompa banane dhe me pompeta cmimet me te mira ne treg pomp babane 60 lit vetem 400€ shpendares me 7 leva 500€ reduktor ateco 815 vetem 250 € per me teper na kontaktoni ne 00355682004563 ose 00355684013373 ne Facebook Auto S-I Trucks cranes.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim