Vinc karikusa SCARECO te perdorur

Shitet nga: FASSI GRU ALBANIA Dje 07:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Makina : Makina ndërtimi
Shiten karikusa SCARECO te perdorur dhe te rinj cmimet me te mir ne treg. Per me teper na kontaktoni ne 00355682004563 0se 00355684013373 ..ne Facebook FASSI GRU ALBENIA. .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim