shitet

Shitet nga: Gezim 14 Jan 07:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Makina : Makina ndërtimi
Per arsye mosperdorimi shitet ford transit motorr 2500 turbo.makina eshte shume e mir ne gjendje motorrike dhe xhenerike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim