Shitet furgon ford transit

Shitet nga: Olsi 26 Qer 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 030 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Lushnjë
Makina : Makina ndërtimi
Shitet furgon ford transit viti 2004 motorr 2.0
Ton.2.8
Dogan e pagiar dhe me targa shqiptare ne maj 2019 taksat te plagiata deri ne maj 2020
Furgoni esht ne gjedje shum te mire e kam bler vete ne ital.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim