Publikuar: Maj 19 2017 09:51

MAN TGA 41 430

Publikuar: Maj 19 09:51
Shikime: 20
SHITET MAN TGA 41 430 ME KRAN FASSI 1500 FLY JIP ME 16 DALIE HIDRAULIKE QE NE PIKE TE PARE NGRE 32 TON DHE ARIN NE LARTESI 42 METRO DHE CON 1 TON
MAKIN NDODHET NE SAVER LUSHNJE TE FREDI
PER ME TEPER MAKINA FLET VET ESHTE FULL EXTRA E VECANT NE SHQIPRI
ME DEKUMENTA TE REGULTA ME TARGA ...AA...
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione