MAN 403 VINXH FASSI 330 me telekomande

Shitet nga: MAN 10 Korr 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Makina : Makina ndërtimi
Kamion Man me vinxh Fassi 330 C ne gjendje perfekte.ne 2 metra ngre 13 ton ne 16.5 metra ngre 1 ton 4 dalje hidraulike 3 mekanike me telekomande.me jastek pilot automatik kondicioner sobe.i gatshem per cdo lloj prove.shitet dhe vetem kamioni pa vinxh.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim