Eskavator

Shitet nga: Aaaa 22 Korr 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 111 EUR   48 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Makina : Makina ndërtimi
Eskavator hondai . Viti 2007 me 3 kova 1 gerrmimi dhe 1 pastrimi kanalesh 1 form v per hapje kanalesh te rinje 280 7500 ore pune me fatur tvsh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim