Publikuar: Qer 27 2019 04:53

Fadrom

LEK

Publikuar: Qer 27 04:53
Shikime: 167
Shitet per arsye mosperdorimi...
Fadroma eshte e pajisur me 3 kova dhe 1 cekic Eshte ne gjendje shum te mire pune
Kova mbrapa i zgjatet dhe 2.5 metra nga aq sa eshte Eshte e gatshme per cdo lloj prove..
Cmimi i diskutueshem
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione