Shiten larese , shosh inertesh

1 EUR

14 000 EUR

Shitet nga: saimir 14 Korr 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Shiten te kompletuara me Elektromotora Laresja dhe shosha
Shosha me 3 sita

Permasat e Shoshes
Gjatesia 3.60
Lartesia 1.40
Gjeresia 1.50
Leaflet
Në fillim