Mercedes 1831 4x4

0 LEK

Shitet nga: Edison 13 Nën 07:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Mercedes 1831 4x4 viti 98, me 258000 km orgjinale, me vetgrasatim, sistem rimorkio hidraulike qe komandohet nga kabina,vinc palfinger 17502C performanc viti 2003, 20 metr lartesi, 4 hidro--+2 mekanike orgjinale, radiator ftohes i vajet,ne gjendje shume te mire pune.shitet me dhe pa vinc
Leaflet
Në fillim