Bobcat me sharre

0 LEK

Blihet nga: Skerdi 14 Maj 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kerkohet bobcat i paisur me share asfalti per tubacione per thellesi kanali 20cm,40cm ose dhe 80cm.

Te interesuarit qe disponojne te na kontaktojne ne nr 0692454054
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione