Publikuar: Gush 10 2019 04:27

Tafe 42 di

LEK

LEK
Publikuar: Gush 10 04:27
Shikime: 2
Shiten dy zetora be gjendje shum the Mir tafe 42 di eshte I ri me 820ore pune
Dhe Imt 539 me gjendje super te mire Jan te gacem per te gjitha provat
Shiten ose nderoen se dua te mar zrtor me te math 4x4 mbi 80 kuajfuqi si fjatagri
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione