Publikuar: Korr 21 2021 03:12

Shitet traktor

EUR

Publikuar: Korr 21 03:12
Shikime: 2
Shes traktor model taf 42,viti i prodhimit 2012 me 980 ore pune pothuajse i ri.I targuar dhe me siguracion te prere para nje muaji.Cmimi 7700 euro.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione