Publikuar: Jan 17 2022 06:05

Shitet OKAZION

EUR

Publikuar: Jan 17 06:05
Shikime: 15
Shitet tafe 42, me 48 kuaj fuqi.me gabine nga fabrika.zetori tani ka hyr ne Shqiperi dhe esht shum pak i perdorur.viti i prodhimit esht nentor i 2014.kartat te sapo prera per 1 vit.i gatshem per cdo lloji prove....OKAZION!!!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione